КРУ: є що перевіряти

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

КРУ: є що перевіряти

Повідомлення Прес-служба КРУ »

ДБАТИ ЗА ЛЮДЕЙ
КУДИ ТЕЧУТЬ ВОДА І ГРОШІ?

Перевіряючи господарську діяльність місцевих комунальників, КРУ виявляє не тільки факти неефективного витрачання ресурсів та порушення фінансово-бюджетної дисципліни, а й контролює ефективність використання водних ресурсів, за які деякі громадяни і установи не завжди сплачують до скарбниці довгоочікувані кошти.

Не зважаючи на те, що водопровідні мережі знаходяться на балансах сільських рад, котрі не виділяють грошей на їх капітальний ремонт. І це при тому, що водопровідні мережі побудовані переважно в 50-ті роки минулого століття і мають негайного відновлення, бо поточні дрібні ремонти аж ніяк неспроможні їх поновити.

До речі, плата за надані комунальні послуги залишається основним джерелом надходжень комунальних підприємств, і вона покриває майже всі їх фактичні виробничі витрати.

Засновником комунального підприємства «Новопокровка» є сільрада, яка має в оперативному управлінні якої перебувають водопровідні мережі. Завдяки цьому самоврядна структура отримує більш як 90 відсотків доходів на здійснення фінансово-господарської діяльності.

Зафіксовано й порушення при списанні паливно-мастильних матеріалів, безпідставне перерахування коштів на утримання вищестоящої організації. Загалом за наслідками ревізії встановлено порушень на загальну суму близько 35 тис. грн (операції, проведені з порушенням чинного законодавства; недоотримання доходів фізичними особами; інші порушення фінансової дисципліни).

Винні посадовці отримали адмінпротоколи. Матеріали інспектування передано до правоохоронних органів.

Контрольно-ревізійний відділ в Новотроїцькому районі
КРУ в Херсонській області, телефон довіри -2 24 66

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей