Який бюджетний «тиск»?

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

Який бюджетний «тиск»?

Повідомлення Прес-служба КРУ »

Офіційно
«ПУЛЬС» БЮДЖЕТУ
З початку 2010 року у в Новотроїцькому районі обревізовано на семи підконтрольних об’єктах на загальну суму 34 млн 136,53 тис.грн. бюджетних коштів в т.ч. кошти державного бюджету – 10 млн792,15 тис.грн. та майна на суму 3 млн 406,10 тис. грн. При цьому зафіксовано фінансових порушень в сумі 149,76 тис.грн., з яких відшкодовано понад 94 відсотка.

Першочерговим залишається контроль за наповненням доходної частини бюджету всіх рівнів. Крім того, триває протидія незаконному та нецільовому витрачанню бюджетних коштів, безгосподарності, злочинному зазіханню на державне та комунальне майно.

Недоліки бухгалтерської роботи сховати від КРУ неможливо. Не всюди такі підконтрольні об’єкти бюджетної сфери дотримуються вимог чинного законодавства при здійсненні фінансових та майнових операцій. Виявлені факти правопорушень оформлюються актом ревізії відповідно до постанови Кабміну від 20 квітня 2006 року № 550. Ревізія проводиться шляхом фактичної перевірки, яка передбачає контроль за наявність грошових коштів, цінних паперів, майна, матеріальних і нематеріальних цінностей за допомогою проведення інвентаризації.

Бухгалтерський облік, як складова системи реєстрації, обробки, передачі і збереження інформації, змальовує об’єктивну і достовірну картину про фінансово - економічний стан підприємства, установи, організації бюджетної сфери. Варто нагадати, що ревізори постійно вживають заходи для притягнення до адміністративної, дисциплінарної, матеріальної відповідальності порушників чинного законодавства. У разі виявлення ревізією порушень, за які передбачено кримінальну відповідальність та які містять ознаки корупційних діянь, відповідні матеріали передаються правоохоронним органам. Варто наголосити: більшість виявлених фінансових порушень усунуто.

Контрольно-ревізійна служба має законне право звертатися до суду в інтересах держави щодо усунення порушень бюджетного законодавства з питань збереження і використання майна та обладнання, а також стягувати у дохід держави кошти, одержані за незаконними договорами, без встановлених законом підстав.
Нагадуємо громадянам телефони довіри КРУ в Новотроїцькому районі – 2 24 66, в Херсоні – 26 36 28. Про достовірні порушення чинного законодавства при витрачанні бюджетних коштів та використанні майна, дзвоніть!
Галина Гончарова,
начальник контрольно-ревізійного відділу в Новотроїцькому районі
КРУ в Херсонській області
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей