Який бюджетний «тиск»?

Региональные новости Херсонской области. При перепечатке из других источников обязательно наличие (гипер)ссылки на оригинал статьи
Ответить
Прес-служба КРУ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 667
Зарегистрирован: 17 окт 2007, 10:28

Який бюджетний «тиск»?

Сообщение Прес-служба КРУ » 18 окт 2010, 16:07

Офіційно
«ПУЛЬС» БЮДЖЕТУ
З початку 2010 року у в Новотроїцькому районі обревізовано на семи підконтрольних об’єктах на загальну суму 34 млн 136,53 тис.грн. бюджетних коштів в т.ч. кошти державного бюджету – 10 млн792,15 тис.грн. та майна на суму 3 млн 406,10 тис. грн. При цьому зафіксовано фінансових порушень в сумі 149,76 тис.грн., з яких відшкодовано понад 94 відсотка.

Першочерговим залишається контроль за наповненням доходної частини бюджету всіх рівнів. Крім того, триває протидія незаконному та нецільовому витрачанню бюджетних коштів, безгосподарності, злочинному зазіханню на державне та комунальне майно.

Недоліки бухгалтерської роботи сховати від КРУ неможливо. Не всюди такі підконтрольні об’єкти бюджетної сфери дотримуються вимог чинного законодавства при здійсненні фінансових та майнових операцій. Виявлені факти правопорушень оформлюються актом ревізії відповідно до постанови Кабміну від 20 квітня 2006 року № 550. Ревізія проводиться шляхом фактичної перевірки, яка передбачає контроль за наявність грошових коштів, цінних паперів, майна, матеріальних і нематеріальних цінностей за допомогою проведення інвентаризації.

Бухгалтерський облік, як складова системи реєстрації, обробки, передачі і збереження інформації, змальовує об’єктивну і достовірну картину про фінансово - економічний стан підприємства, установи, організації бюджетної сфери. Варто нагадати, що ревізори постійно вживають заходи для притягнення до адміністративної, дисциплінарної, матеріальної відповідальності порушників чинного законодавства. У разі виявлення ревізією порушень, за які передбачено кримінальну відповідальність та які містять ознаки корупційних діянь, відповідні матеріали передаються правоохоронним органам. Варто наголосити: більшість виявлених фінансових порушень усунуто.

Контрольно-ревізійна служба має законне право звертатися до суду в інтересах держави щодо усунення порушень бюджетного законодавства з питань збереження і використання майна та обладнання, а також стягувати у дохід держави кошти, одержані за незаконними договорами, без встановлених законом підстав.
Нагадуємо громадянам телефони довіри КРУ в Новотроїцькому районі – 2 24 66, в Херсоні – 26 36 28. Про достовірні порушення чинного законодавства при витрачанні бюджетних коштів та використанні майна, дзвоніть!
Галина Гончарова,
начальник контрольно-ревізійного відділу в Новотроїцькому районі
КРУ в Херсонській області

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Херсонская область»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 2 гостя