Упередити корупцію

Региональные новости Херсонской области. При перепечатке из других источников обязательно наличие (гипер)ссылки на оригинал статьи
Ответить
Прес-служба КРУ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 667
Зарегистрирован: 17 окт 2007, 10:28

Упередити корупцію

Сообщение Прес-служба КРУ » 26 окт 2010, 13:41

ПРОФЕСІЙНО ДІЯТИ НА РЕЗУЛЬТАТ

21 жовтня заступник Голови Головного контрольно-ревізійного управління України Наталія Рубан перебувала з робочою поїздкою у КРУ в Херсонській області.
Розпочала офіційний візит на Херсонщину заступник голови ГоловКРУ України Наталія Рубан, поспілкувавшись з пресою: провела змістовний брифінг, в якому брав участь начальник КРУ в Херсонській області Василь Канівченко. На публічному заході місцеві журналісти газет, радіо, телебачення та інформаційних сайтів ознайомилися з підсумками національного аудиту економіки та найсуттєвішими фактами порушень виявлених КРУ в Херсонській області.
Велику увагу та зацікавленість журналістів викликали питання використання землі, майна та коштів місцевих громад. Наталія Рубан розкрила на окремих прикладах результати інспектування. Приміром повідомлено, що КРУ в Херсонській області встановлено факт крадіжки 560 тис. грн. шляхом приписки обсягів виконаних робіт по каналізаційній системі курортної зони, що на Арабатській Стрілці. Після продажу землі у Щасливцівській сільраді Генічеського району, яка знаходиться в курортній зоні, від покупців своєчасно не надійшло загалом 2,1 млн. грн.
В ході ревізії Аграрного фонду встановлено нестачу зерна у одного із його зберігачів в Херсонській області в кількості 4,9 тис. тонн вартістю більше 8 млн.грн.
Наталія Рубан зазначила, що з коштами та майном громад обходитися як зі своїми не можна, що майбутнім головам міських, селищних та сільських рад треба працювати виключно на користь людей, а Державна контрольно-ревізійна служба України в межах своєї компетенції їм в цьому буде сприяти.
Начальник КРУ в Херсонській області В. Канівченко розповів журналістам, що за 9 місяців поточного року КРУ виявлено втрат фінансових і матеріальних ресурсів, внаслідок порушення законодавства в сумі 56,9 млн.грн., в тому числі недоотримання фінансових ресурсів - 15,2 млн. грн., незаконних витрат ресурсів на суму 28,46 млн грн., нецільових - 12,76 млн. грн., недостач ресурсів в загальній сумі 550,59 тис.грн.
Інші фінансові порушення виявлено на 196 об'єктах на суму понад 6,7 млрд. грн.
За матеріалами ревізій правоохоронними органами порушено 19 кримінальних справ.

Одразу ж після брифінгу відбулося ґрунтовне навчання з ревізорами, де Наталія Рубан розповіла про вимоги до контрольно-ревізійної роботи, проаналізувала показники діяльності херсонських ревізорів, дала фахові поради щодо якісного документування ревізійних дій, детально зупинилася на окремих недоліках контрольно-ревізійної роботи та проблемних питаннях, що виникають при проведенні ревізій.
В ході наради обговорювалися нова редакція Бюджетного кодексу України, сутність бюджетних правопорушень, методика визначення та документування збитків. Розглянуто положення Закону «Про здійснення державних закупівель», аби упередити корупційні правопорушення в ході здійснення закупівель.
Обговорено низку нормативних документів, опублікованих у фахових виданнях «Фінансовий контроль», «Бюджетна бухгалтерія», «Баланс –бюджет».

Ответить

Вернуться в «Херсонская область»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 2 гостя