Новини територіальних інспекцій

Інформація про останні події та новини в галузі освіти в Херсоні та на Херсонщині. Новини про зміни у законодавстві щодо освіти, реформи в освітній системі, досягнення учнів та вчителів, відкриття нових шкіл та університетів та інші події, пов'язані з освітньою галуззю
Прес-служба ДФІ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 778
З нами з: 03 січня 2012, 11:32

Новини територіальних інспекцій

Повідомлення Прес-служба ДФІ »

У Запорізькому багатопрофільному ліцеї № 99 зайво витратили на оплату праці більш як 2 млн грн
Зайве витрачання коштів на оплату праці на загальну суму майже 2,4 млн грн виявили фахівці Держфінінспекції в Запорізькій області під час планової ревізії Запорізького багатопрофільного ліцею № 99. Перевірялась фінансово-господарська діяльність навчального закладу за період з 01.01.2011 по 31.08.2015.

Зокрема, бухгалтерська служба ліцею зайво виплатила окремим працівникам доплат та різних надбавок за контрактами, укладеними всупереч чинному законодавству. Переплатила бухгалтерія й керівництву ліцею за сумісництво.

Про результати ревізії поінформовано Департамент захисту економіки Національної поліції України.
Прес-служба Держфінінспекції в Запорізькій області
Прес-служба ДФІ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 778
З нами з: 03 січня 2012, 11:32

Освітні подробиці

Повідомлення Прес-служба ДФІ »

На Одещині Відділ освіти Роздільнянської РДА зайво сплатив підрядникові понад 200 тис. грн

Фахівці Держфінінспекції в Одеській області під час ревізії Відділу освіти Роздільнянської райдержадміністрації виявили порушення, що призвели до втрат фінансових ресурсів, на суму 711 тис. грн. Перевірено фінансово-господарську діяльність відділу за період з 01.01.2012 по 31.10.2015.

Зокрема, посадові особи відділу освіти зайво сплатили понад 200 тис. грн ТОВ «Сервіс-НЗ». Сталося це тому, що підрядник завищив розмір витрат на оплату праці слюсарів, які проводили технічне обслуговування та ремонт обладнання. Окрім того, товариство не підтвердило витрат на придбання матеріалів для технічного обслуговування та ремонту 4-х газових котелень і бойлерної шкіл Роздільнянського району.

Також у відділі не дотримувались законодавства з оплати праці та сплати єдиного соціального внеску, за завищеною вартістю оплатили будівельні роботи тощо. Це призвело до зайвого витрачання 446 тис. грн.

За порушення законодавства двох посадових осіб відділу освіти притягнуто до адміністративної відповідальності.

Матеріали ревізії передано до Управління захисту економіки Національної поліції України в Одеській області.

Прес-служба Держфінінспекції в Одеській області
Прес-служба ДФІ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 778
З нами з: 03 січня 2012, 11:32

Інспектування освітньої сфери

Повідомлення Прес-служба ДФІ »

Управління освіти Чернівецької міської ради замість орендарів сплатило понад 700 тис. грн за електроенергію

Фахівці Держфінінспекції в Чернівецькій області під час планової ревізії фінансово-господарської діяльності Управління освіти Чернівецької міської ради виявили порушення, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на загальну суму більш як 900 тис. грн.

Зокрема, посадові особи управління бюджетним коштом покрили витрати орендарів, які під час надання послуг із харчування дітей понадлімітно спожили електроенергію. Це призвело до зайвого витрачання 706 тис. грн.

Ще 93 тис. грн зайво використано через включення до розрахунку оплати за теплопостачання площ приміщень, що не обладнані приладами опалення, та фактично не опалювались.

Окрім того, працівникам закладів освіти міста зайво виплатили премії, надбавки, доплати, а також зарплату за фактично невідпрацьований час. Через це втрачено 62 тис. грн.

За недотримання законодавства з фінансових питань 3 посадових осіб управління притягнуто до адміністративної відповідальності.

Матеріали ревізії передано до правоохоронних органів.
Прес-служба Держфінінспекції в Чернівецькій області
Прес-служба ДФІ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 778
З нами з: 03 січня 2012, 11:32

Re: Новини територіальних інспекцій

Повідомлення Прес-служба ДФІ »

Аудитори Дніпропетровщини виявили неефективне використання коштів у Дніпропетровському науково-виробничому комплексі «Електровозобудування»

Фахівці Держфінінспекції в Дніпропетровській області під час планового державного фінансового аудиту виявили погіршення окремих фінансових показників роботи державного підприємства «Дніпропетровський науково-виробничий комплекс «Електровозобудування», який належить до сфери управління Міністерства економічного розвитку і торгівлі України. Під час аудиту досліджувалась діяльність підприємства за період з 01.07.2014 по 30.11.2015.

Зокрема, окремі замовники (Державна адміністрація залізничного транспорту України «Укрзалізниця» та Державне територіальне галузеве об’єднання «Південно-Західна залізниця» (м. Київ) призупинили фінансування виготовлення чотирьох магістральних електровозів, які з 2008 року зазначені у складі незавершеного виробництва. Це призвело до неефективного використання ресурсів на суму понад 23 млн грн.

Крім того, утримання значної штатної чисельності конструкторських підрозділів, за результатами роботи яких підприємство не отримувало доходів, призвело до зайвих адміністративних витрат на суму понад 4 млн грн.

Також виявлено неефективне використання державних коштів на суму майже 3 млн грн через вкладання ресурсів у незавершені капітальні інвестиції, які втратили свою актуальність. Так, станом на 01.10.2015 до складу незавершеного будівництва входять 4 довгобудови, останні роботи на яких проводились 1995 року. Вони фактично не є активами підприємства та відповідно до законодавства підлягають списанню з обліку за погодженням з органом управління майном.

За результатами аудиту фахівці інспекції надали низку пропозицій щодо підвищення ефективності управління на підприємстві.

Про результати контрольного заходу поінформовано правоохоронні органи.
Прес-служба Держфінінспекції в Дніпропетровській області
Прес-служба ДФІ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 778
З нами з: 03 січня 2012, 11:32

Вища освіта.

Повідомлення Прес-служба ДФІ »

Фінінспектори Донеччини виявили порушень на понад півмільйона гривень у Донбаському державному педагогічному університеті

Фахівці Держфінінспекції в Донецькій області під час ревізії фінансово-господарської діяльності державного вищого навчального закладу «Донбаський державний педагогічний університет» виявили порушення, що призвели до втрат фінансових ресурсів, на суму понад 530 тис. грн.

Зокрема, посадові особи закладу освіти безпідставно оплатили коштом загального фонду комунальні послуги, спожиті під час надання платних послуг (навчання студентів за контрактом та проживання у гуртожитку), тоді як ця оплата мала б здійснюватись коштом спеціального фонду. Через це із порушенням витрачено 509 тис. грн.

Окрім того, в університеті зайво виплатили заробітну плату та переказали єдиний соціальний внесок, що призвело до втрати 18 тис. грн.

За недотримання законодавства на посадових осіб навчального закладу складено шість протоколів про адміністративне правопорушення.

Про результати ревізії поінформовано правоохоронні органи та Департамент освіти і науки Донецької облдержадміністрації.
Прес-служба Держфінінспекції в Донецькій області
ПСУ ПО ДАСУ в області
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 843
З нами з: 03 листопада 2016, 14:34

Комунальні питання

Повідомлення ПСУ ПО ДАСУ в області »

Фінінспектори Донеччини виявили втрат майже на 700 тис. грн у Слов’янському хіміко-механічному технікумі
Прес-служба Держфінінспекції в Донецькій області

Під час ревізії у Слов’янському хіміко-механічному технікумі фахівці Держфінінспекції в Донецькій області виявили порушення, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 678 тис. грн.

Зокрема, посадові особи навчального закладу коштом загального фонду оплатили комунальні послуги, які спожили учні – мешканці гуртожитку, тоді як ці видатки технікум мав би покрити із коштів, що надійшли від плати за проживання. Через це із порушенням витрачено понад 384 тис. грн.

Подібно із загального фонду витратили 171 тис. грн на зарплату працівників, оплата праці яких має здійснюватись із коштів, що надійшли від плати за навчання.

Також у технікумі сплатили за комунальні послуги, які спожив орендар, зайво виплатили працівникам зарплату, а студентам – стипендію та компенсацію за харчування. Це призвело до втрати більш як 120 тис. грн.

За недотримання законодавства на чотирьох посадових осіб навчального закладу складено протоколи про адміністративне правопорушення.

Про результати ревізії поінформовано правоохоронні органи та Департамент освіти і науки Донецької облдержадміністрації.

Більше новин https://dkrs.gov.ua/
ПСУ ПО ДАСУ в області
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 843
З нами з: 03 листопада 2016, 14:34

Re: Новини територіальних інспекцій

Повідомлення ПСУ ПО ДАСУ в області »

У Житомирському коледжі культури і мистецтв зайво сплатили підрядникам майже 100 тис. грн

Прес-служба Держфінінспекції в Житомирській області

Фахівці Держфінінспекції в Житомирській області під час ревізії фінансово-господарської діяльності Житомирського коледжу культури і мистецтв ім. Івана Огієнка Житомирської обласної ради виявили порушення, що призвели до втрат фінансових ресурсів, на загальну суму 426 тис. грн.

Зокрема, посадові особи навчального закладу коштом загального фонду оплатили комунальні послуги, які спожили студенти, що проживали в гуртожитку, тоді як ці витрати коледж мав би покрити із коштів, отриманих від плати за проживання. Через це з порушенням витрачено майже 200 тис. грн.

Окрім того, навчальний заклад зайво сплатив майже 100 тис. грн п'ятьом підрядникам, які завищили вартість та обсяги виконаних ремонтно-будівельних робіт і наданих послуг.

У бухгалтерському обліку закладу освіти не відображено дебіторської заборгованості на суму 94 тис. грн за проживання студентів у гуртожитку.

Також у коледжі зайво виплатили працівникам надбавки, доплати, премії тощо на загальну суму 25 тис. грн.

За недотримання законодавства з фінансових питань на шістьох посадових осіб навчального закладу складено протоколи про адміністративне правопорушення.

Про результати ревізії поінформовано Прокуратуру Житомирської області.

Більше новин: https://dkrs.gov.ua/
ПСУ ПО ДАСУ в області
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 843
З нами з: 03 листопада 2016, 14:34

Університет.

Повідомлення ПСУ ПО ДАСУ в області »

На Одещині виявили втрат на 767 тис. грн в Одеському національному університеті імені І.І.Мечникова

Прес-служба Держфінінспекції в Одеській області

Під час ревізії в Одеському національному університеті імені І.І.Мечникова фахівці Держфінінспекції в Одеській області виявили порушення, що призвели до втрат фінансових ресурсів, на суму 767 тис. грн. Перевірялась фінансово-господарської діяльність навчального закладу за період з 01.04.2014 по 01.03.2016.

Так, посадові особи університету оплатили коштом загального фонду комунальні послуги, які були спожиті під час надання платних послуг, тоді як вони мали оплачуватись зі спеціального фонду. Через це із порушенням витрачено 567 тис. грн.

Окрім того, бухгалтерська служба закладу освіти зайво виплатила працівникам зарплату та переказала єдиний соціальний внесок, що призвело до втрати 63 тис. грн.

Також в університеті в завищених розмірах виплатили студентам стипендію, замість орендарів сплатили за комунальні послуги, за завищеною вартістю оплатили роботи з капітального та поточного ремонтів. Через це зайво витрачено 62 тис. грн.

Водночас навчальний заклад не провів вчасно претензійно-позовної роботи щодо стягнення з орендаря орендної плати, відповідно, університет недоотримав 35 тис. грн.

За недотримання законодавства з фінансових питань вісім посадових осіб навчального закладу притягнуто до адміністративної відповідальності. До університету застосовано заходи впливу, а саме: направлено попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства та ініційовано зупинення операцій з бюджетними коштами.

Про результати ревізії поінформовано Управління протидії злочинності у сфері економіки Головного управління Національної поліції в Одеській області.
ПСУ ПО ДАСУ в області
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 843
З нами з: 03 листопада 2016, 14:34

Новини територіальних інспекцій

Повідомлення ПСУ ПО ДАСУ в області »

У Національному медуніверситеті ім. О.О.Богомольця виявлено втрат майже на 3,5 млн грн

Прес-служба Державної фінансової інспекції України

Під час ревізії у Національному медичному університеті імені О.О.Богомольця працівники Держфінінспекції України виявили порушення, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на загальну суму майже 3,5 млн грн. Ревізія охопила період фінансово-господарської діяльності університету з 01.10.2012 по 01.12.2015.

Зокрема, посадові особи університету не дотримувалися вимог законодавства з питань оплати праці, підготовки спеціалістів та працевлаштування випускників вищих навчальних закладів, оренди державного і комунального майна, надання цільових пільгових державних кредитів для здобуття вищої освіти тощо. Також керівництво університету не дотримувалось затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 01.03.2014 № 65 заходів щодо економного та раціонального використання державних коштів.

Протягом терміну позовної давності університет не вжив усіх належних заходів для стягнення простроченої дебіторської заборгованості через недостатній контроль з боку посадових осіб.

Крім того, виявлено процедурні порушення Закону України «Про здійснення державних закупівель» на загальну суму понад 26,5 млн грн.

За результатами ревізії ректорові Національного медичного університету імені О.О.Богомольця надіслано вимоги щодо усунення порушень законодавства.

Про результати ревізії поінформовано Кабінет Міністрів України, народних депутатів України та Міністерство охорони здоров'я України. Матеріали ревізії передано до Національної поліції України.
ПСУ ПО ДАСУ в області
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 843
З нами з: 03 листопада 2016, 14:34

Новини

Повідомлення ПСУ ПО ДАСУ в області »

Під час ревізії в Держсільгоспінспекції виявлено втрат на понад 7 млн грн

Прес-служба Державної фінансової інспекції України


Фахівці Держфінінспекції провели ревізію окремих питань фінансово-господарської діяльності Державної інспекції сільського господарства України та її 14 територіальних органів. Під час ревізії виявлено фінансових порушень на суму майже 12 млн грн. З них порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму понад 7,1 млн грн. Ревізія охопила діяльність Держсільгоспінспекції з 01.01.2011 по 31.10.2015.

Відповідно до урядової постанови від 12.12.2011 № 1300 було утворено територіальні органи Держсільгоспінспекції, які стали правонаступниками ліквідованих обласних державних хлібних інспекцій. Водночас залишки коштів за надані платні послуги, які обліковувались на казначейських рахунках ліквідованих обласних державних хлібних інспекцій, не були у повному обсязі переказані в дохід держбюджету, а використані на власні потреби. Через це держбюджет недоотримав понад 2,8 млн грн.

Крім того, встановлено порушення під час використання коштів на оплату праці, що призвело до збитків на 1,5 млн грн. Так, лише Держсільгоспінспекція в Одеській області через встановлення працівникам непередбачених надбавок незаконно витратила на виплату зарплати понад 1,1 млн грн.

Під час ревізії встановлено порушення щодо використання державного майна та коштів на його придбання.

Так, держсільгоспінспекції у Вінницькій та Кіровоградській областях закупили товарів на суму 1 млн грн без проведення відповідних тендерних процедур.

Держсільгоспінспекція в Черкаській області через неправильне відображення за даними бухгалтерського обліку майна, отриманого від обласної Державної хлібної інспекції і Державної насіннєвої інспекції, занизила вартість активів на суму понад 2,3 млн грн.

У Держсільгоспінспекції в Одеській області встановлено нестачу лабораторного обладнання і комп’ютерної техніки майже на 1 млн грн. У Держсільгоспінспекції в Миколаївській області встановлено безпідставне нарахування амортизації на лабораторне обладнання, яке не введене в експлуатацію, що призвело до завищення вартості активів на 1 млн грн.

Про результати контрольних заходів поінформовано Прем'єр-міністра України, Міністерство фінансів України, Міністерство аграрної політики та продовольства України та Міністерство внутрішніх справ України.
ПСУ ПО ДАСУ в області
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 843
З нами з: 03 листопада 2016, 14:34

Керівники і фінконтроль

Повідомлення ПСУ ПО ДАСУ в області »

Київський національний університет технологій та дизайну: втрат майже на 5 млн грн

Прес-служба відомства


Під час ревізії фінансово-господарської діяльності Київського національного університету технологій та дизайну фахівці Держфінінспекції виявили порушення фінансової дисципліни на суму 5,4 млн грн. З них майже 5 млн грн становлять порушення, що призвели до втрат.

Так, частиною приміщень гуртожитку користувалась інша юридична особа без дозволу університету та без укладання з нею договору оренди. Через це університет недоотримав доходів від орендної плати на понад 3 млн грн.

За результатами ревізії університет звернувся до правоохоронних органів для відшкодування завданих збитків та повернення навчальному закладу майна із чужого незаконного володіння.

Також під час ревізії встановлено порушення з нарахування та виплати зарплати. Зокрема, з недотриманням законодавства було виплачено 1,6 млн грн, які відшкодовані в повному обсязі.

Ревізією встановлено завищення вартості виконаних підрядником будівельних робіт. Сума переплати становила майже 55 тис. грн, які були відшкодовані під час ревізії.

Про результати ревізії повідомлено Міністерство освіти і науки України, а матеріали контрольного заходу передано правоохоронним органам.
ПСУ ПО ДАСУ в області
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 843
З нами з: 03 листопада 2016, 14:34

Фінконтроль. Контрольні заходи.

Повідомлення ПСУ ПО ДАСУ в області »

У відділі освіти Білгород-Дністровської міської ради допущено фінансових порушень на 546 тис. грн

Фахівці апарату Південного офісу Держаудитслужби виявили порушення, що призвели до втрат, на суму майже 546 тис. грн під час планової ревізії у відділі освіти Білгород-Дністровської міської ради. Перевірялася його фінансово-господарська діяльність за період з 01.04.2013 по 31.08.2016.

Зокрема, у відділі не переказали в дохід міського бюджету зі спецрахунку 124 тис. грн батьківської плати для придбання продуктів харчування, спожитих дітьми в дошкільних навчальних закладах. Батьківська плата надійшла в поточному році за минулий рік, а покрили ці витрати коштом загального фонду міського бюджету.

Деяким працівникам навчальних закладів, підпорядкованих відділу, безпідставно виплатили зарплату за фактично невідпрацьований час, доплати, надбавки за вислугу років, відпускні, що разом з нарахуваннями становило понад 281 тис. грн.

Окрім того, бухгалтерська служба відділу освіти необґрунтовано нарахувала єдиний соціальний внесок на заробітну плату працюючих інвалідів в сумі 36 тис. грн.

Також у відділі понаднормово списали продуктів харчування, покрили внутрішньо-експлуатаційні витрати орендарів, зайво сплатили за придбане вугілля іншій юридичній особі, переплатили підрядникам за ремонтно-будівельні роботи тощо. Через це витрачено близько 94 тис. грн.

За недотримання законодавства з фінансових питань на 19 посадових осіб складено протоколи про адміністративне правопорушення, а відділу освіти зупинено операції з бюджетними коштами на рахунках.

Про результати ревізії поінформовано правоохоронні органи.
ПСУ ПО ДАСУ в області
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 843
З нами з: 03 листопада 2016, 14:34

Фінансовий контроль

Повідомлення ПСУ ПО ДАСУ в області »

Аудитори Херсонщини виявили втрат майже на 2 млн грн під час ревізій чотирьох закладів профтехосвіти
Прес-служба Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області

Фахівці Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області виявили порушення, що призвели до втрат та недоотримання фінансових ресурсів, на загальну суму 1,96 млн грн під час ревізій чотирьох державних навчальних закладів.
Деякі підприємства не в повному обсязі перерахували належні суми за проходження учнями навчально-виробничої практики, у відповідності до підписаних актів виконаних робіт, що призвело до недоотримання власних надходжень трьома закладами загалом на суму 236,16 тис. грн. Окрім того, навчальні заклади витратили на підготовку молодших спеціалістів 1,3 млн грн освітньої субвенції, виділеної з державного бюджету на підготовку робітничих кадрів.
280,13 тис. грн заклади освіти безпідставно витратили на підготовку за державним замовленням осіб, які раніше вже здобули робітничу професію чи інший освітньо-кваліфікаційний рівень.
Також у навчальних закладах коштом загального фонду сплатили майже 227,77 тис. грн за комунальні послуги, які слід було оплатити коштом спеціального фонду.
Серед виявлених порушень - безпідставна виплата працівникам закладів освіти не передбачених законодавством надбавок і доплат, що разом зі сплатою соціальних внесків призвело до зайвого витрачання 45,17 тис. грн.
За недотримання законодавства на сімох посадових осіб закладів освіти складено протоколи про адміністративне правопорушення, а про результати ревізій поінформовано правоохоронний орган і вищестоящу організацію.
ПСУ ПО ДАСУ в області
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 843
З нами з: 03 листопада 2016, 14:34

Новини Південного офісу. Начальник - Олег Муратов.

Повідомлення ПСУ ПО ДАСУ в області »

В Одеському регіональному центрі оцінювання якості освіти допущено фінансових порушень на 300 тис. грн

Фахівці Південного офісу Держаудитслужби під час планової ревізії фінансово-господарської діяльності Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти виявили фінансові порушення на суму майже 300 тис. грн.

Зокрема, в центрі зависили вартість послуг з пробного ЗНО, через що зайво отримали та використали коштів спеціального фонду в сумі 98 тис. грн.

Ще 129 тис. грн посадові особи центру перерахували товариству з обмеженою відповідальністю за реєстрацію учасників ПЗНО та оренду серверів, хоча ці послуги центр здійснив самостійно.

Окрім того, в центрі зайво нарахували заробітної плати сумісникам за невідпрацьований час, індексацію заробітної плати разом з нарахуваннями, понаднормово списали матеріальних цінностей, за рахунок коштів загального фонду покрили витрати спеціального тощо. Через це витрачено близько 56 тис. грн.

За недотримання законодавства з фінансових питань на двох посадових осіб складено протоколи про адміністративне правопорушення, а центру зупинено операції з бюджетними коштами на рахунках.

Матеріали ревізії передані до Управління захисту економіки в Одеській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України.

Про факти порушення фінансової дисципліни поінформовано Управління Служби безпеки України в Одеській області.
Більше аудиторських новин Південного офісу Держаудитслужби України Ви можете переглянути на сайті: odoblkru.gov.ua/
ПСУ ПО ДАСУ в області
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 843
З нами з: 03 листопада 2016, 14:34

Новини Південного офісу. керівник - Олег Муратов.

Повідомлення ПСУ ПО ДАСУ в області »

Миколаївський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою втратив можливість отримати понад 450 тис. грн доходів від наданих послуг

Фахівці Управління Південного офісу Держаудитслужби в Миколаївській області під час державного фінансового аудиту на державному підприємстві «Миколаївський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» виявили чинники, які негативно позначилися на стані його фінансово-господарської діяльності.

Так, через неправильний розрахунок вартості земельно-кадастрових робіт підприємство втратило можливість отримати доходів на суму 457 тис. грн від наданих послуг.

Залучення субпідрядних організацій до виконання робіт із інвентаризації земель вартувало дорожче, ніж виконання аналогічних робіт власними силами, що призвело до економічно необґрунтованих витрат на суму 978 тис. грн.

Окрім того, за наявності обладнання для виконання земельно-кадастрових робіт, кваліфікованих інженерів-землевпорядників, оцінювачів та інженерів-геодезистів, а також попиту на виконання цих робіт, державне підприємство протягом 2014 – 2016 років не брало участі у державних закупівлях у сфері землеустрою, що призвело до втрати можливості отримати доходи на суму понад 1,7 млн грн.

За результатами аудиту виявлено й інші фактори ризику та надано низку рекомендацій для підвищення ефективності управління державним підприємством.
Більше новин: odoblkru.gov.ua/
ПСУ ПО ДАСУ в області
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 843
З нами з: 03 листопада 2016, 14:34

Південний офіс

Повідомлення ПСУ ПО ДАСУ в області »

Херсонські аудитори оперативно упередили незаконну закупівлю природного газу майже на 2 мільйони гривень

Прес-служба Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області


Відповідно до звернення УСБУ в Херсонській області, аудитори дослідили переговорну процедуру закупівлі природного газу Херсонським вищим училищем фізичної культури Херсонської обласної ради (далі – Замовник).

Зокрема, фахівці встановили порушення вимог чинного законодавства у зв’язку з неоприлюдненням інформації про закупівлю 260.000 кубометрів природного газу на суму близько 1,92 млн грн і недотримання терміну укладення договору.

Державні аудитори рекомендували Замовнику притягнути до відповідальності винних осіб, а також вжити заходів з недопущення недоліків у майбутньому, розірвати договір та провести нову процедуру закупівлі згідно з чинним Законодавством.

Відтепер Замовник поінформував аудиторів про визнання даного порушення і прийняття рішення про скасування договору на постачання природного газу.
ПСУ ПО ДАСУ в області
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 843
З нами з: 03 листопада 2016, 14:34

Олег Муратов. Південний офіс.

Повідомлення ПСУ ПО ДАСУ в області »

Начальник Південного офісу Держаудитслужби Олег Муратов виступив у телепрограмі

«ОТМЕНА ЗЕМЕЛЬНОГО МОРАТОРИЯ — ПРОДАЖА РОДИНЫ ИЛИ КАПИТАЛИЗМ?» на «7 каналі».

Посилання на сайт телеканалу: http://7kanal.com.ua/2017/03/otmena-zem ... apitalizm/
ПСУ ПО ДАСУ в області
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 843
З нами з: 03 листопада 2016, 14:34

Державна служба. Конкурс.

Повідомлення ПСУ ПО ДАСУ в області »

У Держаудитслужбі та її міжрегіональних територіальних органах розпочався Всеукраїнський конкурс "Кращий державний службовець"
Прес-служба Державної аудиторської служби України

У Держаудитслужбі та її міжрегіональних територіальних органах розпочався перший тур щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець". Конкурс проводиться на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року № 1152 "Про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець".

Вже традиційно конкурс проводиться у двох номінаціях: "Кращий керівник" і "Кращий спеціаліст". У ньому можуть брати участь державні службовці, які обіймають посади державної служби категорій "Б" і "В" та не мають дисциплінарних стягнень. Загальний стаж державної служби учасників конкурсу у номінації "Кращий керівник" повинен становити не менш як три роки (з них на керівних посадах – не менш як один рік). У номінації "Кращий спеціаліст" – не менш як два роки.

Держслужбовці, які беруть участь у конкурсі, мають відповідати таким критеріям (для номінації "Кращий керівник"): лідерство, здатність до креативного мислення, інноваційний підхід у роботі, прийняття ефективних рішень, використання сучасних методів управління, комунікабельність тощо. Для номінації "Кращий спеціаліст": аналітичні здібності, здатність до самоосвіти, комунікабельність, ерудованість, вміння якісно готувати документи та працювати в команді, надавати пропозиції щодо оптимізації діяльності підрозділу тощо.

Під час першого туру конкурсу державні службовці апарату Держаудитслужби та її міжрегіональних територіальних органів продемонструють знання Конституції України, законодавства про державну службу, нормативно-правових актів і документів, що регламентують діяльність органів державного фінансового контролю, а також уміння складати документи, знання сучасних комп’ютерних технологій.

Перший тур конкурсу триватиме з 21 березня до 28 квітня 2017 року. За його результатами буде визначено по одному переможцю в кожній номінації від центрального апарату Держаудитслужби та її міжрегіональних територіальних органів. Переможці братимуть участь у наступних етапах конкурсу, які проводитиме Національне агентство України з питань державної служби.
Більше новин: https://dkrs.gov.ua/kru/uk/index
ПСУ ПО ДАСУ в області
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 843
З нами з: 03 листопада 2016, 14:34

Олег Муратов. Законотворчі ініціативи.

Повідомлення ПСУ ПО ДАСУ в області »

Начальник Південного офісу Держаудитслужби Олег Муратов за офіційним запрошенням Президента Асоціації платників податків України взяв участь в обговоренні проекту Ліберального Податкового Кодексу України в рамках «круглого столу».

Захід організовано з метою отримання пропозицій та зауважень до проекту Кодексу, який розроблено у співпраці з українським бізнесом для забезпечення гідних умов становлення та пріоритетного розвитку національного підприємства та розквіту держави.

Проект Податкового Кодексу презентувала команда Асоціації платників податків України на чолі з Президентом Асоціації Гріголом Катамадзе.
Більше новин Південного офісу Держаудитслужби України: odoblkru.gov.ua/
ПСУ ПО ДАСУ в області
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 843
З нами з: 03 листопада 2016, 14:34

Олег Муратов. Чергова телезустріч.

Повідомлення ПСУ ПО ДАСУ в області »

Начальник Південного офісу Держаудитслужби 6 квітня 2017 року взяв участь у програмі «Вечер на 7» на телеканалі «7 канал».
Тема програми: «Державні закупівлі».
Додатково. Результати роботи моніторингу та перевірок закупівель за І квартал 2017 року

Протягом січня-березня 2017 року Південним офісом Держаудитслужби проведено аналіз 24 процедур закупівель загальною очікуваною вартістю 409 млн грн, з яких порушення законодавства про закупівлі встановлені за 17 процедурами на суму 352 млн грн.
За наданими рекомендаціями попереджено порушень за 7 процедурами закупівель на загальну суму 247 млн грн через ініціювання перед підконтрольними об’єктами відміни конкурсних торгів.

Посилання на сайт телеканалу: http://7kanal.com.ua/2017/04/kievskiy-r ... ie-sdelki/

Повернутись до “Освіта”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей