Видано Методичний посібник

Оглядова інформація про найважливіші події, які відбуваються в Україні. Новини про політику, економіку, культуру, науку, технології, а також про суспільні проблеми та події, які відбуваються в різних регіонах України. Цей розділ дозволяє бути в курсі останніх подій в Україні та допомагає зрозуміти, як вони можуть вплинути на різні сфери життя країни та її мешканців
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

Видано Методичний посібник

Повідомлення Прес-служба КРУ »

Редакція газети "Все про бухгалтерський облік" видала Методичний посібник «Організація казначейського обслуговування бюджетів та контролю за дотриманням бюджетного законодавства , підготовлений за участі та підтримки журналу ”Казна України”, журналу ”Фінансовий контроль”, газети «Все про бухгалтерський облік”, Корпорації ”Парус”.
У виданні висвітлено досвід територіальних органів ГоловКРУ України, Державного казначейства України та центральних органів виконавчої влади стосовно бюджетних правопорушень та відповідальності в контексті нової редакції Бюджетного кодексу України; основних підходів до кваліфікацій порушень, що призвели до збитків; змін до нормативно-правових актів, які регулюють питання бухгалтерського обліку та звітності в бюджетній сфері тощо.

Повернутись до “Україна”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей