Іноземні інвестиції в Херсонську область

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
ГУС у Херсонській області
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 2650
З нами з: 04 січня 2008, 10:26

Іноземні інвестиції в Херсонську область

Повідомлення ГУС у Херсонській області »

24.11.2010

Іноземні інвестиції в Херсонську область

Загальний обсяг прямих іноземних інвестицій, внесених в економіку області, за станом на 1 жовтня 2010р. становив 202 млн.дол. США, що на 2,3% більше обсягів інвестицій на початок 2010р. В розрахунку на одну особу припадає 184,5 дол. США. Інвестиції надійшли з 42 країн світу. До п’ятірки основних країн-інвесторів, на які припадає 86,4% загального обсягу прямих інвестицій, входять: Кіпр, Сполучене Королівство, Нідерланди, Казахстан та Німеччина.
Найбільші обсяги іноземних інвестицій зосереджено на підприємствах промисловості – 57,5% загального обсягу прямих інвестицій в область.
Про наявність прямих іноземних інвестицій звітувало 247 підприємств області. За територіальним розподілом провідні місця за обсягами інвестицій займають міста Херсон, Каховка та Нова Каховка.
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей