Херсонських аудиторів представили керівники міського та обласного рівнів

Новини Херсону. Розділ форуму, де можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в місті Херсон. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються у місті
ПСУ ПО ДАСУ в області
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 843
З нами з: 03 листопада 2016, 14:34

Херсонських аудиторів представили керівники міського та обласного рівнів

Повідомлення ПСУ ПО ДАСУ в області »

Розпочався державний фінансовий аудит бюджету міста Херсона
У вівторок, 30 березня, начальник Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області Дмитро КРУКОВСЬКИЙ представив керівництву Херсонської міської ради на чолі із міським головою Ігорем КОЛИХАЄВИМ робочу групу фахівців, які розпочинають державний фінансовий аудит бюджету міста Херсона, що проводиться згідно з Планом проведення заходів державного фінансового контролю Держаудитслужби України на І квартал 2021 року.
Зображення

Аудит спрямований на проведення аналізу і перевірки законності та ефективності формування і виконання місцевого бюджету. Під час проведення аудиту проводитиметься інспектування в ряді департаментів та управлінь міськради, а також збір інформації в міських установах, організаціях та підприємствах , які отримували кошти місцевого бюджету та використовували (отримували) комунальні ресурси.

Зображення

Таким чином, будуються партнерські відносини з новою міською владою заради зміцнення фінансової дисципліни, вдосконалюється співпраця з питань державного контролю.
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “м.Херсон”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Bing [пошуковий робот], Common Crawl Foundation [бот], Semrush [SEO бот] і 2 гостей