Діяльність аудиторів у регіонах

Новости финансов. При перепечатке из других изданий обязательно наличие (гипер)ссылки на источник информации
ПСУ ПО ДАСУ в області
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 788
Зарегистрирован: 03 ноя 2016, 14:34

Діяльність херсонських аудиторів в ОТГ

Сообщение ПСУ ПО ДАСУ в області » 21 сен 2020, 13:36

ОТГ: наближаємо час розквіту

Площа Великокопанівської сільської об’єднаної територіальної громади - 6,4 % від усього Олешківського району та 0,4% площі Херсонщини. Населення об’єднаної громади - 7434 особи, що складає 10% населення району та 0,7 % населення області.

Держава поступово передає органам місцевого самоврядування частину повноважень від центральної влади. Адже на місцях краще орієнтуються в локальних проблемах і можуть ефективніше використати кошти на їх вирішення. Зокрема, більша частина державних видатків, насамперед соціального спрямування, фінансуються з місцевих бюджетів. Це, передусім, виплати із соціального захисту та соціального забезпечення населення, медицини, освіти, культури, утримання закладів соціально-культурної сфери, видатки на розвиток місцевого господарства.

Завдяки аудиторським звітам територіальні громади мають змогу глибше аналізувати фінансово-господарські справи. Фахівці підкажуть органу самоврядування, наскільки ефективно використовуються наявні ресурси. Не менш важливе для громад - дотримання фінансової дисципліни. Причому, на всіх етапах складання та використання місцевого бюджету.
Детальніше: http://vistka.ks.ua/actual/749-otg-nabl ... zkvtu.html

ПСУ ПО ДАСУ в області
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 788
Зарегистрирован: 03 ноя 2016, 14:34

Діяльність херсонських аудиторів за 8 місяців 2020

Сообщение ПСУ ПО ДАСУ в області » 25 сен 2020, 08:58

Изображение

Херсонські аудитори протягом січня – серпня 2020 року забезпечили відшкодування втрат на суму понад 18 млн грн


Протягом січня – серпня 2020 року фахівці Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області забезпечили відшкодування втрат на суму понад 18 млн грн.

Правоохоронним органам передано 19 матеріалів заходів державного фінансового контролю, за результатами розгляду яких розпочато 10 досудових розслідувань.
До суду пред’явлено 4 позови щодо відшкодування винними особами втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму понад 1 млн грн.


До підконтрольних установ, у яких виявлено порушення, застосовано 14 заходів впливу, передбачених вимогами Бюджетного кодексу України: у 6 випадках зупинено операції з бюджетними коштами, у 8 – попереджено про неналежне виконання бюджетного законодавства з вимогою щодо усунення порушення на суму понад 7 млн грн.

За порушення фінансової дисципліни 49 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 11 – до матеріальної, 7 – до дисциплінарної, звільнено із займаної посади ‒ 2.

Пресслужба Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Финансы»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 1 гость