Зовнішня торгівля Херсонщини за 2018 рік

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
ГУС у Херсонській області
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 2650
З нами з: 04 січня 2008, 10:26

Зовнішня торгівля Херсонщини за 2018 рік

Повідомлення ГУС у Херсонській області »

20.02.2019

Зовнішня торгівля Херсонщини за 2018 рік

Головним управлінням статистики підведені підсумки діяльності підприємств Херсонської області у сфері зовнішньої торгівлі товарами за 2018 рік.
На зовнішній ринок поставлено товарів на суму 269,9 млн.дол. США, що на 6,6% менше, ніж за 2017 рік. Імпорт товарів збільшився в 1,6 раза і склав 328,4 млн.дол.
Експорт товарів зменшився за рахунок зменшення поставок жирів та олій тваринного або рослинного походження, суден, продуктів переробки овочів, виробів з чорних металів; імпорт збільшився за рахунок збільшення ввозу електричних та механічних машин, засобів наземного транспорту, крім залізничного, чорних металів.
Серед 111 країн, в які експортувалися товари підприємствами області, найбільші обсяги припадали на Білорусь, Нідерланди, Польщу, Російську Федерацію, Туреччину.
Імпортувалися товари з 70 країн світу, найбільше – з Данії, Іспанії, Китаю, США та Туреччини.
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 1 гість