«Звідки п’ємо воду?» (за даними вибіркового обстеження домогосподарств)

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
ГУС у Херсонській області
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 2650
З нами з: 04 січня 2008, 10:26

«Звідки п’ємо воду?» (за даними вибіркового обстеження домогосподарств)

Повідомлення ГУС у Херсонській області »

10.08.2016

“Звідки п’ємо воду?”
(за даними вибіркового обстеження домогосподарств)

Якість води, яку домогосподарства використовують для пиття та приготування їжі в значної мірі впливає на здоров’я мешканців області.
З метою отримання інформації щодо соціально-демографічних характеристик домогосподарств Херсонської області Головним управлінням статистики у грудні 2015р. проведене опитування домогосподарств, що приймають участь у вибірковому обстеженні умов їхнього життя у 2016р. Одне з питань програми цього опитування стосується типів основного джерела питної води.
За підсумки опитування, розповсюдженими на всі домогосподарства області, три з п’яти домогосподарств використовують питну воду отриману з мережі водопостачання, четверта частина – користується питною водою з інших джерел (купують тощо), кожне сьоме домогосподарство – з криниці, колонки у своєму дворі та лише незначна частка домогосподарств користується послугами водовоза (0,3%) і беруть питну воду з громадської криниці або з джерела, річки, озера, ставка (по 0,2%).
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 1 гість