«Позика» Херсонщини - 243 мільйона

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

«Позика» Херсонщини - 243 мільйона

Повідомлення Прес-служба КРУ »

На захисті бюджетних інтересів держави

Контрольно-ревізійним управлінням в Херсонській області проведено засідання колегії на якому розглянуто результати роботи щодо фінансового контролю в області за 2009 рік.
Результати контролю засвідчили неналежний стан фінансової дисципліни в області.
У 2009 році контрольно-ревізійним управлінням в Херсонській області проведено 427 контрольних заходів за актуальними для регіону темами належними до всіх сфер та галузей народного господарства, якими виявлено порушень та втрат державних коштів внаслідок неефективних управлінських рішень в сумі більше 243 мільйонів гривень.
Найбільші суми порушень були виявлені при проведенні комплексних ревізій районів, в ході яких досліджувалося питання дотримання вимог законодавства щодо використання бюджетних коштів, майна, земель, водних ресурсів, природних копалин.
Відповідно до плану роботи контрольно-ревізійного управління у 2009 році, проведені комплексні ревізії виконання місцевих бюджетів в 4 районах області (Генічеський, Голопристанський, Каланчацький, Новотроїцький) та бюджету м. Каховки.
Цими ревізіями виявлено операції, проведені з порушенням чинного законодавства на загальну суму 34,7 млн.грн.
Так, лише ревізією Генічеського району виявлено порушень на суму більше 20 млн.грн. Зокрема Генічеською районною державною адміністрацією допущено порушень та втрат від неефективних управлінських рішень на 8,5 млн.грн.
Також приділено увагу розпорядникам державних коштів обласного рівня, якими допущено значні порушення.
Зокрема, в управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації встановлено, що протягом 2007-2008 років управлінням при проведенні спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів незаконно витрачено 443,71 тис.грн. І це в той час коли кошти на спортивні заходи виділяються в недостатньому обсязі.
Управліннями агропромислового розвитку обласної державної адміністрації та районних держадміністрацій допущено порушень на суму 4,7 млн.грн. Значні суми незаконних витрат стали наслідком порушення управліннями агропромислового розвитку при розподілі коштів виділених державою на підтримку сільгосптоваровиробників.
Значні суми порушень допущено управлінням капітального будівництва облдержадміністрації при використанні бюджетних коштів на будівництво обласного онкологічного диспансеру. За вказаними фактами правоохоронними органами порушено кримінальну справу.
Перевірки засвідчили цілу низку порушень при використанні коштів на утримання лісів області. Так, ДП „Цюрупинське лісомисливське господарство” при відсутності спеціального дозволу на виконання будівельних робіт та спеціального дозволу на розробку корисних копалин проведено видобуток піску в кількості 274,7 тис. тонн та проведено його реалізацію підрядній організації як оплата за роботи по будівництву об’єкту „Біотехнічний протипожежний комплекс”, які фактично не виконувались, на загальну суму 2,29 млн.грн.
Через недотримання лісомисливськими господарствами технології створення лісових культур відбулась загибель саджанців висаджених на згарищах, внаслідок чого понесено втрат від неефективно проведених фінансово-господарських операцій на загальну суму 5,6 млн.грн.
Пильної уваги вимагає контроль за здійсненням державних закупівель. Тільки в 2009 році встановлено 33 факти оплати за державні кошти вартості товарів, робіт і послуг без проведення процедур закупівлі на 12,1 млн.грн. Внаслідок своєчасного втручання працівників КРУ в Херсонській області, упереджено незаконне витрачання бюджетних коштів та визнано недійсними торги на суму 9,0 млн.грн.
Ці та інші порушення стали наслідком незадовільного стану бюджетної дисципліни серед розпорядників бюджетних коштів.

Внаслідок вжитих контрольно-ревізійним управлінням в Херсонській області заходів, згідно вимог Бюджетного кодексу України та інших нормативно-правових актів, що регулюють бюджетні відносини, повернуто державі 107 млн.грн.
Крім того за результатами ревізій працівникам бюджетної сфери області додатково виплачено недоотриманої заробітної плати на суму 4,8 млн.грн.
За допущені порушення до адміністративної відповідальності притягнуто 834 посадові особи. До дисциплінарної відповідальності 293 посадових особи.
За матеріалами ревізій правоохоронними органами порушено 24 кримінальних справи.
Пріоритетним завданням контрольно-ревізійної роботи на 2010 рік колегією КРУ в Херсонській області визначено – подальше посилення контролю за використанням бюджетних коштів, державного та комунального майна та притягнення до відповідальності винних в допущених порушеннях.
Крім цього, звертаємо увагу громади області, що згідно плану роботи Державної контрольно-ревізійної служби України у другому кварталі планується проведення ревізії бюджетів на території Херсонської області. В разі наявності інформації про факти зловживань посадових осіб при виконанні службових обов’язків, здійсненні фінансово-господарських операцій, розкрадання державних коштів та майна просимо повідомити КРУ в Херсонській області по телефону довіри 26-36-28.
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей