В області зменшилося використання вторинної сировини і відходів виробництва

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
ГУС у Херсонській області
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 2650
З нами з: 04 січня 2008, 10:26

В області зменшилося використання вторинної сировини і відходів виробництва

Повідомлення ГУС у Херсонській області »

26.04.2010

В області зменшилося використання вторинної сировини і відходів виробництва

До господарського обороту залучено 53 тис.т вторинної сировини, що на 9,8% менше, ніж у 2008р. Рівень використання вторинної сировини і відходів виробництва в обсязі знов утворених становив 19,7%.
У 2009р. порівняно з попереднім роком зменшилося використання золи та золошлакових відходів (в 16,9 раза), шлаків доменного виробництва (в 2,8 раза), склобою (в 2,2 раза), відходів матеріалів текстильних вторинних (в 2,1 раза), сировини полімерної вторинної (в 1,7 раза), шин зношених (на 35,6%), вичавки виноградної (на 31,8%), шлаків ливарного виробництва (на 18,2%).
Разом з тим збільшилося використання відходів паперу (в 27 разів), зернових відходів (на 44,4%), лушпиння соняшнику (на 44%), суміші відпрацьованої (на 42,5%), відходів деревини (на 38,5%).
Взагалі не використовувались шкіряні відходи, відходи тверді побутові, гумові відходи.
У структурі використання вторинної сировини і відходів виробництва за видами економічної діяльності найбільша частка припадала на підприємства переробної промисловості та торгівлі. Третину всієї вторинної сировини використано на підприємствах м.Херсона.
У порівнянні з минулим роком зменшилися обсяги використання брухту чорних та кольорових металів відповідно, в 1,8 і 1,5 раза та становили 1,5 і 5,2 тис.т.
У структурі використання брухту чорних металів найбільша частка припадала на інші види брухту і відходів чорних металів (80,6%), кольорових – на алюміній (98,6%).
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот], Trendiction [бот] і 0 гостей