„ДОСЯГНЕННЯ” ГРОМАД

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

„ДОСЯГНЕННЯ” ГРОМАД

Повідомлення Прес-служба КРУ »

На Херсонщині перевірено сільради Каховського, Бериславського, Високопільського, Білозерського та Скадовського районів. Вартові бюджетної системи констатують: місцеве самоврядування недоотримує чималих фінансових ресурсів. Зокрема, зафіксовано незаконні та нецільові витрати бюджетних коштів, порушення в обліку майна, нестачі товарно-матеріальних цінностей.

Не зводяться „кінці з кінцями” й з орендою комунального майна. Ревізори донарахували понад 3 тис.грн. за оренду приміщень, наданих Приморською сільрадою. Низка сільрад не ставила на баланс внутрішньогосподарські меліоративні системи. Інколи не обліковувався й житловий фонд територіальних громад. Інші прорахунки – незаконні списання будматеріалів, канцелярських та господарських товарів, неправомірне відчуження майна сторонній організації, безоплатна передача майна на баланс сторонніх юридичних осіб. Все це можна було б упередити якби громади системно контролювали надходження та витрачання коштів.
В ряді рад – Садівській, Микільській, Кізомиській, Архангельській та Зміївській - казна всіх рівнів загалом недоотримала понад 46 тисяч гривень через нераціональне використання земельних площ насамперед через неукладання договорів оренди. А Михайлівська сільрада – з причини несвоєчасного оформлення орендного договору втратила надходжень до сільської скарбниці в сумі 24 тис.грн. „Вчорашньою” орендною платою „живилися” Любимівська, Архангельська та Приморська сільради. Як результат доходи в сумі понад 21 тис.грн бюджетами втрачено. Орендатори земельних ділянок села Тавричанське сплачували за наділи за заниженими ставками, урізавши надходжень до скарбниці на суму понад 11 тис.грн.
Ревізори виявили непоодинокі факти невірних розрахунків виплати зарплати окремим працівникам установ та закладів, що отримують її з місцевої казни. Приміром, понад 52 тис.грн. донараховано педагогічним працівникам Любимівської сільради. Чомусь безпідставно та ж рада виплатила обслуговуючому персоналу шкіл та садка майже 20 тис.грн. Невірним чином розраховані відпускні та зарплата працівникам Новомиколаївської та Дар’ївської рад. Із заниженням призначалися надбавки за роботу в нічний час працівникам Приморської та Михайлівської рад. Бухгалтерії Кізомиської та Садівської рад помилково визначали розміри середньомісячної зарплати та неповною мірою нараховували суми матеріальної допомоги. В Любимівській, Кам’янській та Тавричанській радах пішло майже 100 тис.грн. бюджетних коштів на утримання понад нормативних ставок, а Дар’ївська рада витратила понад 5 тис.грн. на утримання посад працівників будинку культури.
Безпідставно списувалися паливно-мастильні матеріали, виявлено лишки в кожній із сільрад на суму понад 744 тис.грн, не за цільовим призначенням витрачено понад 188 тис.грн. Сума завищення ремонтних робіт - близько 63 тис.грн. Без проведення тендерних процедур витрачено державні кошти на підведення газопроводу до села Нововознесенське Високопільського району.
Прес-служба КРУ в Херсонській області
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей