Кошти громад

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

Кошти громад

Повідомлення Прес-служба КРУ »

ПЕРШ ЗА ВСЕ – ЕФЕКТИВНИЙ БЮДЖЕТНа Херсонщині під час комплексної ревізії наповнення казни під пильне око ревізорів підпали бюджетні установи Бериславського району, об ревізовані за період 2004-2006 років. Майже 147 тис.грн. бюджетних коштів - така сума витрачена незаконно деякими розпорядниками фінансів. Близько 200 тис.грн. недоотримано доходів скарбницею, бюджетними організаціями та фізичними особами. Водночас КРУ зафіксувало інших порушень фінансової дисципліни на суму майже 1,5 млн.грн.

Не поспішали переглядати діючі договори оренди, за якими сплачувалася плата за користування земельних наділів. Як результат понад 20 тис.грн. надходжень недоотримано. Окрім того, виявлено випадок використання землі площею понад 45 га без договорів оренди. Отже, казна знову ж таки не донарахувала майже 15,5 тис.грн. Інколи не враховувалися індекси інфляції при визначенні орендної плати.

Земельні ділянки, розташовані за межами деяких населених пунктів Бериславського району, теж недоотримали тисячі гривень бюджетних доходів. Так, райвідділ освіти чомусь не перерахував до бюджетів близько 11 тис.грн. за користування орендарями земельної ділянки площею 64 га. До того ж встановлено порушення з надання в оренду вільних приміщень зі сторони Бериславського медичного училища, райвідділу освіти.

Також встановлено: районом три роки тому не перераховано 52 тис.грн. до державного бюджету. Всупереч окремим вимогам чинного законодавства витрачено на місцеві програми соціального спрямування близько 18 тис.грн. Крім того, з резервного фонду районної казни безпідставно витрачено майже 14 тис.грн. Фінансові контролери зафіксували й випадки зайвих виплат зарплати у бюджетних установах загалом на суму 31 тис.грн. Майже 50 тис.грн зайво перераховано Пенсійному фонду та соціальним страховим фондам через порушення законодавчих вимог.

В „букеті” фінансових прорахунків – факти необґрунтованого списання канцелярських та господарських товарів, використання легкових автомобілів, завищення обсягів підрядними організаціями виконаних робіт, зайве відшкодування видатків і оплату приватних телефонних розмов, безпідставне витрачання бюджетних коштів на харчування учнів та інші. В районі іноді занижувалася вартість матеріальних цінностей та встановлено лишків загалом на суму 1 млн. 375 тис.грн.

Результати ревізії стали серйозним поводом для оперативного виправлення фінансових недоліків при функціонуванні бюджетної системи Бериславського району. За підсумками інспектування складено 14 протоколів про адмінправопорушення. Недоліки усуваються задля попередження бюджетних втрат, ефективнішого використання ріллі, вдосконалення орендних відносин.

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей