ЗАБАГАТО „ДИТЯЧИХ”ГРОШЕЙ

Региональные новости Херсонской области. При перепечатке из других источников обязательно наличие (гипер)ссылки на оригинал статьи
Ответить
Прес-служба КРУ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 667
Зарегистрирован: 17 окт 2007, 10:28

ЗАБАГАТО „ДИТЯЧИХ”ГРОШЕЙ

Сообщение Прес-служба КРУ » 23 ноя 2007, 09:20

З давніх-давен сподівання на краще майбутнє люди покладали на підростаюче покоління. Добрі починання на селі є.
З 1987 року на території Таврійської сільської ради функціонує дитячий садок „Струмочок”. Місцевим самоврядуванням цілеспрямовано проводилася робота щодо забезпечення функціонування садка, збереження цілісності будівлі та майна. Зусиллями ради та батьків відкривалися додаткові групи, на сьогодні їх налічується - три, які відвідують більше 60 дітей -дошкільнят.
Проте є недоліки. Ревізія виявила порушення ст. 35 Закону України „Про дошкільну освіту” в частині встановлення розміру батьківської плати. Так, за кожен день відвідування дітей дитячого садка встановлена батьківська плата в розмірі 1,50 грн. Хоча батьки вносять плату за харчування дітей у дошкільному навчальному закладі у розмірі, що не перевищує 30 відсотків (у сільській місцевості) від вартості харчування на день. Завищену оплату легше рахувати, а повернути буде важче. Отже, Таврійська сільська рада порушила норму закону. Тому зайві 12 тис. грн. підлягають поверненню батькам, діти яких відвідують дитячий садок або пішли до школи.

Ответить

Вернуться в «Херсонская область»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 2 гостя