ЗАБАГАТО „ДИТЯЧИХ”ГРОШЕЙ

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

ЗАБАГАТО „ДИТЯЧИХ”ГРОШЕЙ

Повідомлення Прес-служба КРУ »

З давніх-давен сподівання на краще майбутнє люди покладали на підростаюче покоління. Добрі починання на селі є.
З 1987 року на території Таврійської сільської ради функціонує дитячий садок „Струмочок”. Місцевим самоврядуванням цілеспрямовано проводилася робота щодо забезпечення функціонування садка, збереження цілісності будівлі та майна. Зусиллями ради та батьків відкривалися додаткові групи, на сьогодні їх налічується - три, які відвідують більше 60 дітей -дошкільнят.
Проте є недоліки. Ревізія виявила порушення ст. 35 Закону України „Про дошкільну освіту” в частині встановлення розміру батьківської плати. Так, за кожен день відвідування дітей дитячого садка встановлена батьківська плата в розмірі 1,50 грн. Хоча батьки вносять плату за харчування дітей у дошкільному навчальному закладі у розмірі, що не перевищує 30 відсотків (у сільській місцевості) від вартості харчування на день. Завищену оплату легше рахувати, а повернути буде важче. Отже, Таврійська сільська рада порушила норму закону. Тому зайві 12 тис. грн. підлягають поверненню батькам, діти яких відвідують дитячий садок або пішли до школи.
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот], Google [пошуковий робот] і 0 гостей