Фінконтроль громад

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

Фінконтроль громад

Повідомлення Прес-служба КРУ »

Ревізії сільських та селищних рад Горностаївського району виявили порушень на суму понад 107 тис.грн., у т.ч. кошти, використані всупереч законодавству – більш ніж 26 тис.грн. а сума недоотриманих бюджетами доходів та сум, які належать громадянам – 66,30 тис.грн. До того ж порушення бухгалтерського обліку склали суму майже 15 тис.грн.
Так, інспектуванням Горностаївської селищної ради встановлено: у серпні 2006 році рада безпідставно сплатила за послуги водопостачання дитячого садку № 2 “Квіточка”, хоча в садку питна вода відсутня! Діти у серпні не заклад не відвідували. Адже садок був зачинений на ремонт. Таким чином зайво перераховано бюджетних коштів за подачу питної води комунальному підприємству в сумі понад 3 тис. грн.
При ревізії оплати комунальних послуг встановлено й завищення обсягів використання питної води по тому ж дитячому садку на суму 4,5 тис.грн. Отже, оплата проводилась в завищених обсягах, що не обумовлено умовами договору. Встановлено факт безпідставного списання бензину на суму 2,75 тис.грн. всупереч вимогам законодавства по непрацюючому спідометру що унеможливлює встановити достовірні дані пройденого автомобілем кілометражу .
У Червоноблагодатнеській сільраді - факт виплати працівникам ради наприкінці 2006 року коштів на суму 9,8 тис.грн., без відповідних рішень сесії територіальної громади. До речі, на всіх ревізуємих об’єктах виявлено випадки недоотримання бюджетами коштів за оренду земель сільськогосподарського призначення на загальну суму близько 64 тис.грн. І це при тому що всі ради району є дотаційними.
За результатами контрольних заходів 5 осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, двох посадовців притягнуто до матеріальної відповідальності, кількох винуватців притягнуто до адміністративної відповідальності: їм оголошено догани.
Варто нагадати: відповідно до Закону України „Про Державну контрольно-ревізійну службу в Україні” ревізори та аудитори КРУ здійснюють державний фінансовий контроль за використанням і збереженням державних фінансових ресурсів, ефективним використанням коштів і майна. Як і за станом і достовірністю бухобліку і фінансової звітності у бюджетних установах та у суб'єктів господарювання. Контролюються й підприємства, організації, які отримують (отримували) кошти з бюджетів усіх рівнів та державних фондів або використовують (використовували) державне чи комунальне майно.
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей