"Звертаюся до КРУ!"

Региональные новости Херсонской области. При перепечатке из других источников обязательно наличие (гипер)ссылки на оригинал статьи
Ответить
Прес-служба КРУ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 667
Зарегистрирован: 17 окт 2007, 10:28

"Звертаюся до КРУ!"

Сообщение Прес-служба КРУ » 07 фев 2008, 17:41

Розгляд звернень громадян здійснюється відповідно до вимог чинного законодавства та перебуває на постійному контролі бюджетних вартових. До відома громадськості: нові номери „телефону довіри” ГоловКРУ України – (044) 425-38-18, (044) 425-37-71.

Зокрема, у 2007 році загальна кількість звернень, адресована контрольно-ревізійній службі Херсонщини, збільшилася на третину порівняно з 2006 роком. Більше половини повідомлень громадян стосувалися роз’яснень норм чинного законодавства. Правильність нарахування зарплат, непрості питання розрахунку пенсії, та обґрунтованих підстав з підвищення розмірів оплати житлово-комунальних послуг, факти неналежного надання послуг з опалення та водовідведення споживачам – такий перелік питань, порушених жителями області. Водночас п’ята частина звернень містила прохання провести інспектування, за якими проведено 6 ревізій. Впродовж року з оголошень у засобах масової інформації населення 83 рази дізнавалося про функціонування „гарячої лінії” КРУ та проведення комплексних ревізій за номером у Херсоні (0552) 263628.
З року в рік вартовим державного та регіонального контролю доводиться розплутувати найхитромудріші клубки порушень і злочинів, що виникли через марнотратство, безгосподарність, службову халатність у фінансовій сфері. Про факти порушень при витрачанні бюджетних грошей, використанні державного чи комунального майна, прохання повідомити.

Прес-служба КРУ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 667
Зарегистрирован: 17 окт 2007, 10:28

Сообщение Прес-служба КРУ » 07 фев 2008, 17:46

У розрізі фінансових порушень

НОВИНИ КРУ З РАЙОНІВ

Ревізія підприємства, що належить Збур’ївській сільраді, проведена у 2007 році, встановила: кошти, зібрані з населення громадськими касирами за водопостачання, по касі оприбутковані не були. Загалом же понад 11 тис.грн. казною недоотримано доходів від таких горе-збирачів.
Впродовж 2007 року на 30 підприємствах Нової Каховки зафіксовано порушень фінансової дисципліни на суму понад 1,8 млн.гривень. У бюджетній сфері Генічеського району торік виявлено нецільових витрат та нестач на 312 тис.гривень та порушень у веденні бухгалтерського обліку на суму 1 млн. 230 тис.гривень.

За останні півтора десятиліття у Горностаївському районі проведено майже 700 ревізій та перевірок підприємств, установ і організацій різних форм власності, де виявлено незаконних та нецільових витрат, нестач коштів і матеріальних цінностей на суму майже 5 млн.гривень, з яких відшкодовано і поновлено майже половину. Також встановлено: бюджети всіх рівнів втратили 300 тис.гривень надходжень. Впродовж 15 років на 200 посадовців накладено адміністративні та матеріальні стягнення.

Прес-служба КРУ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 667
Зарегистрирован: 17 окт 2007, 10:28

Сообщение Прес-служба КРУ » 07 фев 2008, 17:54

Що на постійному контролі ревізорів КРУ?
Питання законності, своєчасності та повноти виплати заробітної плати, дотримання графіків погашення існуючої заборгованості знаходиться в полі зору органів державної контрольно-ревізійної служби.
Так, комунальне підприємство „Автоцентр” тарифні ставки і посадові оклади керівників, службовців та робітників затвердило в занижених розмірах та не дотримувалось міжкваліфікаційних (міжпосадових) співвідношень в оплаті праці, внаслідок чого працівники недоотримали заробітної плати на загальну суму 107,5 тис. гривень.
А працівникам КП „Комунгоспсервіс” м. Нова Каховка розмір мінімальної заробітної плати було встановлено нижче законодавчо визначеного, внаслідок чого вони недоотримали 13,8 тис. гривень.

Ответить

Вернуться в «Херсонская область»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: Semrush [парсер ссылок] и 2 гостя