"Звертаюся до КРУ!"

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

"Звертаюся до КРУ!"

Повідомлення Прес-служба КРУ »

Розгляд звернень громадян здійснюється відповідно до вимог чинного законодавства та перебуває на постійному контролі бюджетних вартових. До відома громадськості: нові номери „телефону довіри” ГоловКРУ України – (044) 425-38-18, (044) 425-37-71.

Зокрема, у 2007 році загальна кількість звернень, адресована контрольно-ревізійній службі Херсонщини, збільшилася на третину порівняно з 2006 роком. Більше половини повідомлень громадян стосувалися роз’яснень норм чинного законодавства. Правильність нарахування зарплат, непрості питання розрахунку пенсії, та обґрунтованих підстав з підвищення розмірів оплати житлово-комунальних послуг, факти неналежного надання послуг з опалення та водовідведення споживачам – такий перелік питань, порушених жителями області. Водночас п’ята частина звернень містила прохання провести інспектування, за якими проведено 6 ревізій. Впродовж року з оголошень у засобах масової інформації населення 83 рази дізнавалося про функціонування „гарячої лінії” КРУ та проведення комплексних ревізій за номером у Херсоні (0552) 263628.
З року в рік вартовим державного та регіонального контролю доводиться розплутувати найхитромудріші клубки порушень і злочинів, що виникли через марнотратство, безгосподарність, службову халатність у фінансовій сфері. Про факти порушень при витрачанні бюджетних грошей, використанні державного чи комунального майна, прохання повідомити.
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

Повідомлення Прес-служба КРУ »

У розрізі фінансових порушень

НОВИНИ КРУ З РАЙОНІВ

Ревізія підприємства, що належить Збур’ївській сільраді, проведена у 2007 році, встановила: кошти, зібрані з населення громадськими касирами за водопостачання, по касі оприбутковані не були. Загалом же понад 11 тис.грн. казною недоотримано доходів від таких горе-збирачів.
Впродовж 2007 року на 30 підприємствах Нової Каховки зафіксовано порушень фінансової дисципліни на суму понад 1,8 млн.гривень. У бюджетній сфері Генічеського району торік виявлено нецільових витрат та нестач на 312 тис.гривень та порушень у веденні бухгалтерського обліку на суму 1 млн. 230 тис.гривень.

За останні півтора десятиліття у Горностаївському районі проведено майже 700 ревізій та перевірок підприємств, установ і організацій різних форм власності, де виявлено незаконних та нецільових витрат, нестач коштів і матеріальних цінностей на суму майже 5 млн.гривень, з яких відшкодовано і поновлено майже половину. Також встановлено: бюджети всіх рівнів втратили 300 тис.гривень надходжень. Впродовж 15 років на 200 посадовців накладено адміністративні та матеріальні стягнення.
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

Повідомлення Прес-служба КРУ »

Що на постійному контролі ревізорів КРУ?
Питання законності, своєчасності та повноти виплати заробітної плати, дотримання графіків погашення існуючої заборгованості знаходиться в полі зору органів державної контрольно-ревізійної служби.
Так, комунальне підприємство „Автоцентр” тарифні ставки і посадові оклади керівників, службовців та робітників затвердило в занижених розмірах та не дотримувалось міжкваліфікаційних (міжпосадових) співвідношень в оплаті праці, внаслідок чого працівники недоотримали заробітної плати на загальну суму 107,5 тис. гривень.
А працівникам КП „Комунгоспсервіс” м. Нова Каховка розмір мінімальної заробітної плати було встановлено нижче законодавчо визначеного, внаслідок чого вони недоотримали 13,8 тис. гривень.

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей