Приток інвестицій до Херсонщини збільшився у 2,1 рази

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Аватар користувача
admin
Адміністратор форуму
Повідомлень: 1642
З нами з: 10 грудня 2004, 09:07
Звідки: Херсон

Приток інвестицій до Херсонщини збільшився у 2,1 рази

Повідомлення admin »

https://www.kmu.gov.ua/control/uk/publis ... t_id=35882

Приток інвестицій до Херсонської області з початку року збільшився у 2,1 раза

15.06.2005 | 15:59 | Прес-служба Херсонської ОДА

З початку року в економіку Херсонської області залучено 6,5 млн. дол. іноземних інвестицій, що на 3,5 млн. дол. (у 2,1 раза) більше ніж на аналогічну дату минулого року.

Найбільший об’єм інвестицій надійшов з Кіпру, Великобританії, Туреччини та Німеччини.

Найбільший інвестиційний проект, що реалізовано в регіоні с початку року, це залучення інвестицій у розвиток агрогосподарств Нижньосірогозького району компанією - ТОВ „Агроінвест”

Херсонська облдержадміністрація припинила 12 управлінь створивши на їх базі 7

Херсонська обладержадміністрація прпинила 12 управлінь створивши на їх базі 7. Про це зазначено в розпорядженні голови облдержадміністрації «Про впорядкування структури обласної державної адміністрації» (від 13 червня 2005 р. № 611).

Згідно розпорядження, скасовані управління зовнішніх відносин і зовнішньоекономічної діяльності, Головне управління сільського господарства і продовольства, управління базових галузей промисловості, управління енергетики транспорту і зв'язку, управління містобудування і архітектура управління житлово-комунального господарства, Головне управління цивільного захисту населення і захисту територій, управління культури, управління у справах сім'ї і молоді, управління з питань фізичної культури і спорту, управління у справах преси і інформації. Припинені також відділи обладміністрації з питань курортів, мінеральних ресурсів і туризму, у справах національностей.

На базі припинених управлінь створені Головне управління агропромислового розвитку області, до якого приєднана Інспекція якості і формування ресурсів сільськогосподарської продукції, управління промисловості і розвитку інфраструктури, управління містобудування, архітектури і житлово-комунального господарства, управління з питань надзвичайних ситуацій і у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи, управління культури і туризму, управління охорони здоров'я, управління у справах спорту і молоді.

Управління у справах преси та інформації приєднане до управління з питань внутрішньої політики обладміністрації.

В травні заборгованість по заробітній платі в Херсонській області скоротилася на 12,6%

За оперативними даними, у травні заборгованість із заробітної плати в Херсонській області зменшено на 4752,3 тис.грн., або на 12,6%. Загальна заборгованість із заробітної плати за станом на 01 червня 2005 року складає (оперативно) 32860,3 тис.грн.

Протягом січня - квітня 2005 року в області на оплату праці було спрямовано 491 млн. грн., або на 110 млн.грн. більше у порівнянні з відповідним періодом минулого року. У структурі фонду оплати праці 70,5% становила основна заробітна плата, 26,3% - додаткова заробітна плата, решта - заохочувальні та компенсаційні виплати.

Середньомісячна номінальна заробітна плата з початку року зросла на 16,3% і у квітні 2005 року складала 592,08 грн., що на 35,2% відповідного показника минулого року та на 30,7% - встановленого розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи.

Заробітна плата працюючих у містах Херсоні та Нова Каховца перевищила середню по області на 14,4% та 7,6% відповідно, а у працівників Великоолександрівського, Нижньосірогозького, Нововоронцовського районів вона була на третину менше, ніж в цілому по області. Співвідношення між найвищим рівнем заробітної плати у м.Херсоні та найнижчим у Нововоронцовському районі становило 1,6 раза. Залишається досить значною диференціація заробітної плати в залежності від виду економічної діяльності. Розмір заробітної плати коливався від 433,82 грн. на підприємствах сільського господарства до 1043,16 грн. у фінансових установах
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот], Trendiction [бот] і 0 гостей