Субсидії для населення області

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
ГУС у Херсонській області
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 2650
З нами з: 04 січня 2008, 10:26

Субсидії для населення області

Повідомлення ГУС у Херсонській області »

Субсидії для населення області

За січень–квітень 2008р. 9,9 тис. сімей призначені субсидії на відшкодування витрат на оплату житлово
-комунальних послуг та електроенергії, що в порівнянні з аналогічним періодом минулого року в 2,1 раза менше. Загальна сума призначених субсидій за цей період склала 257,1 тис.грн. Середня сума призначеної субсидії на одну сім’ю у квітні 2008р. становила 15,2 грн. У квітні 2008р. 11,1 тис. сімей отримували субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово–комунальних послуг та електроенергії.
Крім того, у січні–квітні 2008р. 7,5 тис. сім’ям були призначені субсидії для відшкодування витрат на придбання скрапленого газу та твердого палива готівкою, що на 18,3% менше, ніж за січень–квітень минулого року. Загальна сума призначених субсидій за цей період склала 4,2 млн. грн. Середній розмір субсидії цього виду на одну сім’ю становив 565,5 грн. У січні–квітні 2008р. 3,2 тис. сімей отримали субсидії на суму 1,8 млн. грн.
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 1 гість