Земля Херсона

Новости города Херсона. При перепечатке из других источников обязательно наличие (гипер)ссылки на первоисточник
Ответить
Прес-служба КРУ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 667
Зарегистрирован: 17 окт 2007, 10:28

Земля Херсона

Сообщение Прес-служба КРУ » 04 ноя 2008, 16:08

БЮДЖЕТ
СКІЛЬКИ ГРОШЕЙ НА ЗЕМЛІ?

Через непрозорі земельні відносини бюджетом Херсона недоотримано близько 1 млн 400 тис.грн. надходжень. Окрім того, до місцевої казни не надійшло понад 4,7 млн.грн. з причини недоотримання сум з орендної плати. Адже до орендарів не повною мірою застосовано всіх вимог про збільшення орендної плати відповідно до нормативної грошової оцінки земель.
У 20 випадках порушено порядок державної реєстрації договорів оренди землі, внаслідок чого недоотримано орендної плати в сумі більш ніж 63 тис.грн. Зафіксовано 57 випадків несвоєчасного укладання договорів оренди між землекористувачами та міською радою. Так, з січня 2006 по жовтень 2007 років бюджетом розрахунково втрачено майже третину мільйона гривень. На 35 земельних ділянках землекористувачі хазяйнували без відповідних правовстановлюючих документів. А одна з банківських структур користувалася ділянкою без чітко встановленого терміну та без укладання договірних відносин і не сплатила за оренду понад півмільйона гривень. Інколи застосовано занижений коефіцієнт використання земельної ділянки, що призвело до недоотримання плати за оренду землі на загальну суму понад 350 тис.грн.
На жаль, у межах Херсона не вівся облік договорів на освоєння ділянок, наданих під реконструкцію та розміщення будівництва. Зокрема, після обстеження 18 земельних ділянок у межах Херсона, встановлено непоодинокі випадки використання землі під будівництво за заниженим коефіцієнтом орендної плати, несвоєчасного проведення перерахунку грошової оцінки землі, в результаті чого місцева казна позбулася надходжень в сумі понад 206 тис.грн.
Деякі землекористувачі не поспішали подавати документів на продовження термінів будівництва: знову ж таки казна позбулася майже 100 тис.грн. додаткових надходжень. До речі, по 33 орендарям взагалі не перераховувався розмір орендної плати за земельні ділянки через що втрачено містом доходів в сумі понад 236 тис.грн. А 14 землекористувачів в порушення Земельного Кодексу України сплачували лише земельний податок, хоча використовували землю без правовстановлюючих документів. Тому місцеві бюджети, за розрахунками КРУ недоотримали коштів в сумі близько 3 млн.грн.

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «г.Херсон»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 0 гостей