Ревізія фінансово – господарської діяльності передмістя Херсона

Новини Херсону. Розділ форуму, де можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в місті Херсон. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються у місті
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

Ревізія фінансово – господарської діяльності передмістя Херсона

Повідомлення Прес-служба КРУ »

ГРОШІ ГРОМАД
Наддніпрянська селищна рада

До ревізорів КРУ звернулися обласна прокуратура та відділ по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю УСБУ в Херсонській області: провести ревізію фінансово – господарської діяльності передмістя Херсона.

Під час ревізії переконливо доведено низку фінансових порушень. Торік на капітальний ремонт дахів загалом витрачено понад півмільйона гривень без проведення тендерних процедур. Сума ж усунутих прорахунків фінансової дисципліни на суму близько 3 мільйонів гривень (заниження балансової вартості об’єктів житлового фонду по бухгалтерському обліку селищної ради).

Завищення в бюджетних асигнуваннях встановлено на загальну суму 18,9 тис.грн. Натомість рада необґрунтовано витратила понад 11,3 тис.грн. коштів за технагляд у ході капремонту покрівлі, що кошторисом не передбачено взагалі. А підрядна організація, яка ремонтувала крівлю, не мала в ліцензії прав на використання в роботі рулонних матеріалів.

Виявлено й лишки матеріальних цінностей, факти незаконного списання паливно-мастильних матеріалів, завищення обсягів виконаних ремонтних робіт на десятки та тисячі гривень. До того ж новому господарю без договору надавалося в користування нежиле приміщення, через що недоотримано кошти до бюджету за таку «оренду».

Винних осіб притягнуто до відповідальності. Матеріали ревізії направлено до правоохоронних органів.

Олена Ємець, начальник контрольно-ревізійного відділу,
прес-служба КРУ в Херсонській області
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “м.Херсон”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей