«Виплекали» ... неефективні рішення

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

«Виплекали» ... неефективні рішення

Повідомлення Прес-служба КРУ »

Комплексна ревізія
ЗАРАДИ БЮДЖЕТНОГО ПОРЯДКУ

З вересня 2006 по жовтень 2009 років фінансову дисципліну Новотроїцького району порушено на суму понад 2 млн. 800 тис.грн. Такі серйозні прорахунки «виплекали» неефективні рішення, передусім місцевих відділу освіти, центральної лікарні та інших об’єктів бюджетної сфери.
Майже 58 тис.грн. доходів недоотримано державним бюджетом через те, що Новотроїцька селищна рада, перевищивши власні повноваження, безпідставно надала власникам земельних ділянок розстрочку по договорах купівлі-продажу. Крім того, селищною радою за продану землю не одержано понад 73 тис.грн платежів. Ще понад 54 тис.грн. втрачено назавжди через використання площ земельного фонду на умовах сплати земельного податку, розмір якого значно поступається орендній платі. У районі неналежним чином контролювалося й надходження до бюджету земельної орендної плати. Як результат, місцеві скарбниці позбулися тисяч гривень.
Всупереч вимогам діючого законодавства працівникам ряду бюджетних установ загалом не донараховано доходів у сумі 137,5 тис.грн. Приміром, за використання в роботі дезінфікуючих засобів райлікарня не доплатила персоналу близько 120 тис.грн.
Зафіксовано факти незаконного та нецільового витрачання коштів, недостач матеріальних цінностей на суму більш ніж 895 тис.грн. Відділ освіти, лікарня та Зеленівська сільрада утримували понадштатні посади, на що з бюджету пішло понад 122 тис.грн. На суму понад 14 тис.грн. зайво забезпечено соком людей, зайнятих на роботах зі шкідливими умовами праці в центральній лікарні.
Не все в порядку із витрачанням коштів на ремонтні роботи. Тільки по ремонту крівлі будівлі районної ради переплачено майже 25 тис.грн., а на штучному збільшенні вартості ямкового ремонту асфальтобетонного покриття вулиць - 20,5 тис.грн. До того ж офіційно доведено невідповідність робіт, виконаних при реконструкції системи опалення Дивненської загальноосвітньої школи (57,84 тис.грн.) та харчоблоку центральної лікарні (16,49 тис.грн.) підконтрольними об’єктами порушено облік матеріальних цінностей (в основному було занижено відділом освіти вартість будівель) на суму майже 443 тис.грн.
Крім того, понад півмільйона гривень прорахунків принесли неефективні рішення управлінців (непродуктивні витрати коштів та упущення вигод). Так, селищна рада без договірних відносин за користування земельним фондом сторонніми організаціями «забезпечила» втрату надходжень бюджетами всіх рівнів на десятки тисяч гривень. А через затягування термінів по укладанню угод з 24 орендарями землі бюджети всіх рівнів разом загубили близько 20 тис.грн.
Винуватців притягнуто до суворої відповідальності. За результатами ревізії органам прокуратури повідомлено про бюджетні правопорушення, допущені посадовцями Новотроїцького району.
Прес-служба КРУ в Херсонській області
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 1 гість